Ústecká akademie plaveckých sportů

Banner - články

 

Termínová listina - září - prosinec 2022
9. - 10.9. Velká cena Chomutova - sk.A, B, C Chomutov
24.9. Mělnický pohár - sk. A, B, C Mělník
1.10. Memoriál Luboše Kracíka - sk.A, B, C Litoměřice
8.10. Litvínovský pohár - sk.A, B, C, D Litvínov
14. - 16.10. Plzeňské sprinty - ČP - 5.kolo - sk,A, B Plzeň - Slovany
16.10. Meziklubový přebor - sk.B, C, D, E Krupka
22.10. Meziokresní přebor - sk.B, C, D, E Roudnice n.L.
4. - 6.11. AXIS CUP - ČP - 6.kolo - sk.A Jihlava
5.11. Velká cena Mostu - sk.A, B, C, D Most
6.11. Krajský přebor dlouhé tratě - sk.B, C Louny
12. - 13.11. Krajský přebor staršího žactva + starší - sk.A, B Chomutov
19.11. Krajský přebor mladšího žactva - Sk.C, D, E Litoměřice
24. - 27.11. ZMČR juniorů a dospělých - sk.A, B Plzeň - Slovany
3. - 4.12. Zimní Pohár ČR - desetiletého žactva - roč.2012 Liberec
3. - 4.12. Zimní Pohár ČR - jedenáctiletého žactva - roč.2011 Mladá Boleslav
10. - 11.12. ZMČR staršího žactva - roč.2008 Mladá Boleslav
10. - 11.12. ZMČR staršího žactva - roč.2009 Trutnov
10. - 11.12. ZMČR mladšího žactva - roč.2010 Prostějov
20.12. Vánoční cena ústeckých klubů - všechny skupiny PH Klíše
Soustředění
18. - 29.9. Turecko, Belek - sk.A, B - Eckert, Thiel, Kreník
22. - 29.10. SCM 2 Severní Čechy - Nymburk - Kreník
17. - 20.11. Výběrové soustředění sk.A+B - Eckert - ÚL
V termínové listině může dojít ke změnám !!!

CSPS logo

logo usti

logo bowling

logo na rychte

replay

logo ChU web

MPKU bile

Kontakt

e-mail: mpku@seznam.cz

tel.:    +420 602 450 366

Kde nás najdete

Pořádáme

- Velká cena Ústí nad Labem

- Nábory

- Letní soustředění

Podívejte se na nás

- Fotogalerie


    


Copyright ÚAPS © 2021. All Rights Reserved.


Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk