Ústecká akademie plaveckých sportů

Banner - články

ROZPIS TRÉNINKŮ SKUPIN OD 1. ZÁŘÍ 2022

PLAVECKÁ HALA KLÍŠE

                  ráno 4 - 8 drah                                                                          odpoledne 5 drah

Pondělí     06:00 – 07:30 – A – 4 dráhy                                                     14:30 – 15:30 – Kondice – 1 dráha

                                                                                                                     15:30 – 17:00 – A – 5 drah, 14:45 – 15:20 – suchá

                                                                                                                     17:00 – 18:30 – A + B – 2 dráhy, 16:20 – suchá

                                                                                                                     17:00 – 18:30 – C  – 2 dráhy , 16:30 - suchá 

 

Úterý       06:00 – 07:30 - A – 4 dráhy                                                        15:00 – 16:30 – A – 4 dráhy, 16:40 – 17:20 – suchá

                06:00 – 07:30 A+B – 2 dráhy                                                   16:30 – 17:15 – Přípravka – šíře 4 dráhy

                06:00 – 07:30 – C  – 2 dráhy  (2012 a starší)                           16:30 – 17:45 D – šíře – 5 drah , 16:00 - suchá

                                                                                                                     17:00 – 18:45 – A+B 2 dráhy, 16:20 – suchá

                                                                                                                      17:45 – 18:30 – Přípravka – šíře 3 dráhy

                                                                                                                      17:45 – 18:45 – E – šíře 3 dráhy

 

Středa   06:00 – 07:30  A – 2 dráhy                                                         14:30 – 15:30 – Kondice – 1 dráha

                                                                                                                     15:00 – 17:00 – A – 4 dráhy

                                                                                                                      17:00 – 19:00 – A+B  – 2 dráhy, 16:20 – suchá

                                                                                                                     17:00 – 19:00 – C – 2 dráhy, 16:30 – suchá

                                                                                                                                                (2012 a mladší končí 18:30)

                                                                                                                                             (2011 a starší končí v 19:00) 

 

Čtvrtek    06:00 – 07:30 – A – 5 drah                                                           15:00 – 16:30 A – 4 dráhy, 16:40 17:20 – suchá

                06:00 – 07:30 – B – 2 dráhy                                                        16:30 – 17:15 – Přípravka – šíře 4 dráhy

                06:00 – 07:30 – C – 1 dráha (2011 a starší)                                16:30 – 17:45  D – šíře – 5 drah , 16:00 - suchá

                                                                                                                      17:45 – 18:30 – Přípravka – šíře 3 dráhy

                                                                                                                       17:45 – 18:45 – E – šíře 4 dráhy

                                                                                                                       17:00 – 18:45 – A+B 2 dráhy, 16:20 – 17:15 - suchá

 

Pátek      06:00 – 07:30 – A – 4 dráhy                                                        14:30 – 15:30 – A  – 2 dráhy 

                                                                                                                    15:30 – 17:00 – A– 4 dráhy, 14:45 – 15:20 – suchá

                                                                                                                      17:00 – 19:00 – A+B  – 2 dráhy, 16:20 – suchá

                                                                                                                      17:00 – 18:30  C  – 2 dráhy , 16:30 - suchá

 

Sobota    07:30 – 09:30 – A + A+B  6 drah 

Počet tréninků + hodin týdně :

A – 10 tréninků - 16 hodin – junioři, senioři – Thiel, Kreník

B – 8 tréninků – 13,5 hodin – 12 – 15 let – 7 – 9 třída – Eckert, Loněk

C – 5 tréninků - 8 hodin – 11 – 12 let – 5 – 6 třída – Kořán, Dudek, Kůs

D – 2 tréninky + 2,5 hodiny – 8 – 9 let – 3 – 4 třída – Soukupová, Holakovský, Šeda, Plíhalová, Seilerová, Grupáč

– 2 tréninky – 2 hodiny – 7 – 8 let – 3 – 4 třída – Soukupová, Holakovský, Šeda, Plíhalová, Seilerová, Grupáč

Přípravka – 2 tréninky – 1,5 hodiny – 5 – 7 let – mateřská školka - 1 třída -  Mrázková, Málková, Kubátová, Fedáková,Janich, Falis, Kastel, Haselbergerová, Danihelková,Toušková, Balejová, Láníčková, Trejbalová,, Dvořáková, Urbánková. 

Kondice – 2 tréninky – 2 hodiny – 12 – 17 let – Thiel, Grupáč

CSPS logo

logo usti

logo bowling

logo na rychte

replay

logo ChU web

MPKU bile

Kontakt

e-mail: mpku@seznam.cz

tel.:    +420 602 450 366

Kde nás najdete

Pořádáme

- Velká cena Ústí nad Labem

- Nábory

- Letní soustředění

Podívejte se na nás

- Fotogalerie


    


Copyright ÚAPS © 2021. All Rights Reserved.


Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk